top of page

Olympionik David Egydy říká: „Včely a vztah k nim, to mi zůstalo po dědovi.“

Naše společnost se v těchto dnech v projektu zachraňte včely spojila s českým olympionikem z jihokorejského Pchjogčchangu ve čtyřbobu, Davidem Egydym.Vášnivý sportovec, lektor, podnikatel, investor a mentor. David během svého života vyzkoušel spoustu činností a stále hledá nové zkušenosti. David závodně lyžoval a skákal do dálky už od malička. Základ získal mezi brankami v alpském lyžování, později přešel na freestyle, a nakonec závodil ve volném terénu. Během života se stal mistrem ČR ve slalomu, vicemistrem ČR v trojskoku, mistrem ČR ve skicrossu, a dokonce se také umístil na 2. místě v sérii Freeride Championship v Kanadě v roce 2009.

„Miluji osobní rozvoj, studuji principy úspěšných podnikatelů i sportovců, v životě potřebuji neustálé výzvy. Moje motto je dělat věci naplno s láskou a svobodně a když po desáté upadneš, tak po jedenácté vstaň a běž dál. Nikdy se nevzdávej. Měj vždy jasnou vizi a nepřipouštěj možnost neúspěchu.“


Významnou epizodou jeho života byl také CrossFit. V roce 2015 se rozhodl pro kariéru bobisty s jasnou vizí – účast na olympijských hrách v jihokorejském Pchjongčchangu 2018, kde obsadili s pilotem Janem Vrbou 23. místo.

Jsme rádi, že jsme se našli na jedné z mnoha odborných konferencí a tento celoživotní sportovec nás obohatil o informace z oblasti finančních trhů, zejména s trhy se zlatem a stříbrem.

„Vytrvalost, vůle a píle, to přináší výsledky nejen ve sportu a podnikání, ale také v životě.“


Nyní se totiž celým srdcem věnuje podnikání. Je totiž vedoucím regionální pobočky společnosti Golden Gate v Brně.

O včely budeme společně v rámci projektu správně a trvale pečovat, opravdu se těšíme na nového kolegu a děkujeme za podporu!

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

댓글


bottom of page