top of page
hlavicka-vcely.jpg

Proč to děláme

Projekt zachrantevcely.cz je iniciativou naší technologické společnosti EPRIN spol. s r.o. věnující se automatizaci, digitalizaci a robotizaci. 

 

Jeho hlavními cíli jsou zvýšení povědomí o důležitosti včel pro životní prostředí a propagovat zodpovědný přístup k ochraně včel a dalších opylovačů, zachránit včelstva před vymíráním, inspirovat firmy a širokou veřejnost o této problematice, šířit osvětu a vzdělávat. Naše společnost od svého založení přemýšlí jak a kde by mohla být společensky prospěšná a užitečná. Pokud se sejde parta dobrých lidí, kterým není jedno kde a jak žijí, zejména pak jaký odkaz a dědictví po sobě zanechají, zbývá jen krůček k charitativní činnosti. Jsme na sebe pyšní!

Zaposlouchejte se společně s námi do rytmického bzučení včel. Zkrátka a dobře, bez včel a opylování by prostě nebyl možný život tak, jak jej známe.

Pomáháme planetě, podporujeme životní prostředí

Inspirujeme naše okolí, děti i dospělé

Inspirujeme okolní firmy a úřady

Dělíme se o zkušenosti  trvalým teambuildingem

Vlastní dárkové a reklamní předměty, omezujeme plasty

Lépe chápeme záměry přírody,

která je dokonalá

Podporujeme zdraví našich týmů

a zákazníků

Plníme sny mnoha lidí, chovat vlastní včely

1.                         2.                       3.

6.                        7.                        8.

4.                         5.                          

Děkujeme za podporu všem, kteří s námi na tomto projektu pracují. Děkujeme také Technologickému Parku Brno, a.s., bez kterého by stanoviště Technologický park nebylo možné realizovat.

bottom of page